Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh

Siedlecka Grupa Modelarska to takie nasze trio, które po zawieszeniu przez Grześka "działalności" powoli stało się duetem (ciągle liczymy jednak na "reaktywację"). Połączyła nas pasja do lotnictwa i modelarstwa oraz posiadanie na tyle samozaparcia, żeby "chciało nam się chcieć" :) Pchamy tak ten wózek od 2007 roku i nie zamierzamy przestać. Stronę traktujemy jako osobiste archiwum oraz miejsce, w którym możemy się podzielić swoimi doświadczeniami z innymi modelarzami. Jednocześnie, czerpiąc często wiedzę z Internetu, pragniemy dać społeczności coś od siebie. Chcemy również zachęcać młodych ludzi do zainteresowania się tym pięknym hobby, którym jest modelarstwo.

Publikowane tutaj materiały i zdjęcia stanowią własność ich autorów, nie mogą być kopiowane oraz wykorzystywane bez ich zgody.
Strona niekomercyjna.