Trzy ostatnie zmiany nie od razu widoczne ;)

News

Dziś przedstawiamy sylwetkę kolejnego zacnego kolegi - modelarza i moto-paralotniarza. Robert lata modelami R/C od lat, na naszym lotnisku nie bywa zbyt często, ale nasze drogi ciągle się krzyżują. Są takie osoby, które gdy raz połknął bakcyla nie potrafią i nie chcą się wyleczyć przez całe życie. Oto dobry przykład takiego właśnie osobnika! <WIĘCEJ>

Wizytówka pojawia się dzisiaj, ale Piotrek jest z nami od zawsze. Jeśli tylko jest ładna pogoda, jadąc na lotnisko możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładać, że kolega "Leśnik" już tam będzie. Stały bywalec i serdeczny kolega - takich więcej nam potrzeba - witamy w "Zaprzyjaźnionych"!

Kolega Maciek to najnowszy "nabytek" siedleckiego lotniska. Lata z nami dopiero od 2022 roku ale dzięki intesywności traningów i zapewne wrodzonemu talentowi już widać, że "będą z niego ludzie". Tak trzymaj Maćku! Witamy w "Zaprzyjaźnionych"!

Eachine E160 to dość nowoczesny mikrośmigłowiec, reklamowany jako model 3D dla początkujących. <WIĘCEJ>

Publikowane tutaj materiały i zdjęcia stanowią własność ich autorów, nie mogą być kopiowane oraz wykorzystywane bez ich zgody.
Strona niekomercyjna.