Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh

OSDonate

Podoba Ci się nasza strona? Postaw nam piwo! :)

Kwota

Witam. Nazywam się Daniel Nicewicz (rocznik 1978) i mieszkam w Siedlcach. Modelarstwo jako hobby zaszczepił we mnie Ojciec już w szkole podstawowej. Razem kupowaliśmy w Składnicy Harcerskiej modele do samodzielnego składania i robiliśmy je w piwnicy, w tajemnicy przed Mamą (była bardzo przeciwna tym naszym zajęciom). Było to wiele lat temu i nie była wtedy dla nas dostępna dobra aparatura i wyposażenie do tych modeli, więc one nigdy nie latały. Kilkanaście lat nic nie robiłem w tym kierunku, aż w końcu w 2012 roku powróciło zainteresowanie. Znów zostałem zachęcony przez Ojca, który kupił sobie śmigłowiec 3D i ja również. W ten sposób nawiązałem kontakt z Piotrem, który jest moim sąsiadem. Od zimy 2012/2013 latałem na symulatorze, a Piotr odradził mi helikopter a doradził na początek samolot Mini Mag firmy Multiplex (trenerek). W niedalekiej przyszłości chciałbym latać samolotami 3D. Budowa modeli i latanie to dla mnie sposób spędzenia wolnego czasu i obiecałem sobie, że mój syn, który ma teraz 1 rok i 5 miesięcy, będzie również dzielił ze mną to zainteresowanie (mam taką nadzieję).


Radio: Turnigy 9XR + FrSky 2.4GHz

Publikowane tutaj materiały i zdjęcia stanowią własność ich autorów, nie mogą być kopiowane oraz wykorzystywane bez ich zgody.
Strona niekomercyjna.