Polish Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Georgian German Greek Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh

OSDonate

Podoba Ci się nasza strona? Postaw nam piwo! :)

Kwota:

Na początek dwie pierwsze i jak miałem nadzieję nie ostatnie fotki na trawce, potem już nic innego nie pozostało jak sprawdzić kierunek wiatru i ruszyć z modelem na "pas":


I……cóż można powiedzieć? --> TO LATA!!!

Na razie nie do końca zgodnie z oczekiwaniami - model miał być łatwy w pilotażu - a nie jest, ale pierwszy - najważniejszy krok z mną... uff... pozostaje poczekać do naprawdę bezwietrznej pogody i pobawić się ustawieniami (szczególnie wyważenie oraz skłon/wykłon silnika).

Poniżej filmik z co ciekawszymi fragmentami pierwszego lotu (niestety kamerzystka przysnęła na czas lądowania):


Publikowane tutaj materiały i zdjęcia stanowią własność ich autorów, nie mogą być kopiowane oraz wykorzystywane bez ich zgody.
Strona niekomercyjna.